Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pandorian 2 DEP Ayarları Nasıl Yapılır
Lightbulb 
Merhaba Pandorian 2 Oyuncuları bu konuda Launcher'den başlat butonuna tıkladıkları halde oyuna giriş yapamayan oyuncularımız için bilgisayalarında bulunan Veri Yürütmesi Engellemesi ( DEP ) ayarlarını nasıl yapacaklarını anlatacağım.

Masaüstünde bulunan Bu Bilgisayar yada Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp Özellikler penceresini açıyoruz.

Açılan pencerede sol tarafta bulunan Gelişmiş Sistem Ayarlarına tıklıyoruz. 
g680AL.png
Daha sonra açılan pencerede sırasıyla tüm aşağıda bulunan tüm adımları gerçekleştiriyoruz. 
1.ADIM : Açılan Pencerede Gelişmiş seçeneğine tıklıyoruz.
2.ADIM : Gelişmiş bölümünde bulunan Performans Ayarlarını açıyoruz.
3.ADIM : Veri Yürütme Engellemesi Bölümünde Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç seçeneğini aktif ediyoruz.
4.ADIM : Ekle butonunu kullanarak oyunun kurulu olduğu dizini açıyoruz. Burada ilk önce Pandorian 2 Launcher.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
4.1 ADIM : Game klasörü içerisinde bulunan khan2.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
4.2 ADIM : Game klasörü içerisinde bulunan khan2error.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
4.3 ADIM : Game klasörü içerisinde bulunan beikescan-cjsh.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
Tüm bu ayarlamaları yaptıktan sonra Uygula > Tamam butonlarına tıklayarak sekmeyi kapatıyoruz. Eğer daha önce hiç DEP ayarı yapmadıysanız Bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecek. Bu isteğe tamam diyerek bilgisayarınızı yeniden başlatın. 
Daha sonra Pandorian 2 Launcher'den oyuna giriş yapabilirsiniz.
r1MkVM.png
g680q5.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi