Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pandorian 2 DEP Ayarları Nasıl Yapılır
Lightbulb 
Merhaba Pandorian 2 Oyuncuları bu konuda Launcher'den başlat butonuna tıkladıkları halde oyuna giriş yapamayan oyuncularımız için bilgisayalarında bulunan Veri Yürütmesi Engellemesi ( DEP ) ayarlarını nasıl yapacaklarını anlatacağım.

Masaüstünde bulunan Bu Bilgisayar yada Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp Özellikler penceresini açıyoruz.

Açılan pencerede sol tarafta bulunan Gelişmiş Sistem Ayarlarına tıklıyoruz. 
[Image: g680AL.png]
Daha sonra açılan pencerede sırasıyla tüm aşağıda bulunan tüm adımları gerçekleştiriyoruz. 
1.ADIM : Açılan Pencerede Gelişmiş seçeneğine tıklıyoruz.
2.ADIM : Gelişmiş bölümünde bulunan Performans Ayarlarını açıyoruz.
3.ADIM : Veri Yürütme Engellemesi Bölümünde Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç seçeneğini aktif ediyoruz.
4.ADIM : Ekle butonunu kullanarak oyunun kurulu olduğu dizini açıyoruz. Burada ilk önce Pandorian 2 Launcher.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
4.1 ADIM : Game klasörü içerisinde bulunan khan2.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
4.2 ADIM : Game klasörü içerisinde bulunan khan2error.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
4.3 ADIM : Game klasörü içerisinde bulunan beikescan-cjsh.exe'yi DEP ayarlarına ekliyoruz.
Tüm bu ayarlamaları yaptıktan sonra Uygula > Tamam butonlarına tıklayarak sekmeyi kapatıyoruz. Eğer daha önce hiç DEP ayarı yapmadıysanız Bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecek. Bu isteğe tamam diyerek bilgisayarınızı yeniden başlatın. 
Daha sonra Pandorian 2 Launcher'den oyuna giriş yapabilirsiniz.
[Image: r1MkVM.png]
[Image: g680q5.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)