Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pandorian 2 : Reborn Kurulum ve Kayıt Olma
  Pandorian 2 : Reborn Kurulum ve Kayıt Olma 

Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forum sayfamızdaki içeriklerden, Facebook sayfamızdan sağlıklı bir bilgilendirme alabilirsiniz.

Server Tanıtımımız: TIKLA

Yeni Oyuncularımız İçin REHBER KILAVUZ: TIKLA

dB3QLZ.png

İNDİRME VE KURULUM
Tam Kurulum Dosyaları
Google Drive: TIKLA
Dosyaco: TIKLA

-----------------------------------------------------------
KHAN2.EXE İndirme Bağlantısı : TIKLA

dB3QLZ.png
                                KAYIT OLMA 

Kayıt Bağlantısı : TIKLA
1. Adım: Kullanıcı Adınızı giriniz.
2. Adım: Şifrenizi giriniz.
3. Adım: Şifrenizi tekrar giriniz.
4. Adım: Beyaz kutucuk içerisindeki Güvenlik Kodunu giriniz.
5. Adım: Kayıt Ol butonuna tıklayınız. Biraz bekledikten sonra hesabınızın oluşturulduğuna dair bildirim alacaksınız.

PDkR76.jpg
dB3QLZ.png

HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

1.HATAPandorian 2 Launcher'den oyunu başlattıktan sonra launcher gidiyor ve oyun açılmıyorsa iki farklı hatayla karşı karşıya olabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

1. Adım: Oyunun kurulu olduğu dizine gidiniz ve game klasörü içerisine girin.

2. Adım: Game klasörü içerisinde khan2.exe var mı ? Eğer khan2.exe var ise 5.Adıma geçiniz. Game klasörü içerisinde khan2.exe bulunmuyorsa sırasıyla adımları uygulamaya devam ediniz.

3. Adım: Virüs programınızı kapatınız. ( Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Google'dan virüs programı markanızı aratıp öğrenebilirsiniz. )

4. Adım: Game klasörü içerisinde bulunan khan 2 yedek.zip dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart seçeneğine tıklayınız.

5. Adım: Bu adımda bilgisayarınızın Veri Yürütme Engellemesi ayarlarınızı yapmanız gerekli. Bunu nasıl yapacağınızı forumumuzda anlattık.  DEP AYARLARI TIKLA
6. Adım: Üstte bulunan tüm adımları başarıyla gerçekleştirdiyseniz oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi